Zelando prisilietimas pakartojo geriausią seriją „Grizzlies“ istorijoje

Šiais metais dar nepralaimėjo

Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) pralaimėjimo skonį beveik pamiršo Memfio „Grizzlies“ (31/13) ekipa. Tenesio klubas savo arenoje 115:114 (31:30, 37:31, 21:30, 26:23) nugalėjo Klivlando „Cavaliers“ (28/18).

„Grizliai“ dar antrajame kėlinyje buvo atsiplėšę 58:39, tačiau viską iššvaistė ir leido savo pergalių serijai pakibti ant plauko. Paskutinę minutę šeimininkai pasitiko su trijų taškų deficitu, kurį apkarpė Ja Moranto baudų metimai – 113:114.

„Cavaliers“ puolime atkovotų kamuolių dėka rengė itin ilgą ataką, kuri nutrūko kuriozišku būdu – po minutės pertraukėlės per 5 sekundes nesugebėta iš užribio išsimesti kamuolio. „Grizzlies“ pasinaudojo gauta proga bei Stevenui Adamsui pataisius J.Moranto metimą atsidūrė priekyje (115:114). Klivlando ekipa savo atsakui išnaudojo visą likusį laiką, tačiau šis baigėsi Dillono Brookso bloku Dariusui Garlandui.

Mačo herojumi tapęs zelandas S.Adamsas per 28 minutes pelnė 13 taškų (6/8 dvitaškių, 1/2 baudų metimų), atkovojo 10 ir perėmė kamuolį, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, kartą suklydo bei 3 sykius prasižengė. „Jis padarė tai, ką daro visą sezoną, sutvarkė reikalus po krepšiais. Jis mums atnešė pergalę“, – aukštaūgį gyrė J.Morantas. „Grizzlies“ laimėjo jau vienuoliktąjį kartą paeiliui, pakartodami geriausią rezultatą klubo istorijoje.

Paskutinį kartą Memfio klubas pralaimėjo dar praėjusių metų gruodžio 28 d.

„Cavaliers“ atvyko be kirkšnį susižeidusio Donovano Mitchello, kurį atstoti mėgino D.Garlandas – 39 minutės, 24 taškai (2/6 dvitaškių, 5/11 tritaškių, 5/6 baudų metimų), 5 atkovoti ir 2 perimti kamuoliai, 14 rezultatyvių perdavimų, 2 klaidos ir 3 pražangos. Memfio ekipa Vakarų konferencijoje atsilieka tik nuo maču daugiau sužaidusių Denverio „Nuggets“ (32/13), „Cavaliers“ Rytuose yra penkti.

„Cavaliers“: Dariusas Garlandas 24 (5 atk. kam., 14 rez. perd., 5/11 tritaškių), Carisas LeVertas 23 (6 rez. perd., 4/7 tritaškių), Evanas Mobley 18 (15 atk. kam., 6 klaidos), Isaacas Okoro 17 (4/4 tritaškių), Jarrettas Allenas 14 (8 atk. kam., 6/9 dvitaškių).

„Grizzlies“: Desmondas Bane’as 25 (5/8 tritaškių), Ja Morantas 24 (8 rez. perd.), Santi Aldama 16 (4/6 tritaškių), Jarenas Jacksonas 15 (7 atk. kam., 4 blokai), Stevenas Adamsas 13 (10 atk. kam.), Dillonas Brooksas 8 (0/5 tritaškių).