Šeštąją pergalę iš eilės Baltijos krepšinio lygos (BBL) Elito divizione iškovojo be Manto Kalniečio ir Šarūno Vasiliausko rungtyniavęs Kauno „Žalgiris“, kuris namuose 102:51 (22:8, 25:10, 27:20, 28:13) sutriuškino Estijos čempionę Talino „Kalev/Cramo“ komandą.

Netikslių metimų serija rungtynes pradėję kauniečiai netruko išsiveržti į priekį ir po Travoso Watsono bei Žygimanto Janavičiaus metimų sužaidus tris minutes pirmavo rezultatu 5:3. Netrukus kauniečiai spurtavo 9:0, įgijo dviženklį pranašumą (14:3) bei privertė svečius prašyti minutės pertraukėlės.

Nors Estijos čempionų puolimas po pasitarimo šiek tiek atsigavo, nesustabdomai rungtyniavusio T.Watsono tikslių metimų dėka kauniečiai išlaikė dviženklę persvarą ir po pirmojo kėlinio pirmavo rezultatu 22:8.

Antrajame ketvirtyje situacija aikštelėje nesikeitė. Įpusėjus ketvirčiui po Marcuso Browno tolimo metimo bei Mirzos Begičiaus dvitaškio „Žalgirio“ kauniečiai jau pirmavo (35:18), o netrukus pranašumas perkopė dvidešimt taškų – 39:18. Per likusį laiką situacija aikštelėje nepakito ir įpusėjus susitikimui „Žalgiris“ jau triuškino varžovus rezultatu 47:18.

Trečiąjį ketvirtį „Žalgiris“ pradėjo dar vienu spurtu 8:0 ir po M.Browno, T.Watsono bei Ž.Janavičiaus metimų jau turėjo milžinišką pranašumą – 55:18. Įpusėjus ketvirčiui po Artūro Milaknio baudų metimų aikštės šeimininkų pranašumas primą kartą pasiekė keturiasdešimt taškų – 65:25. Nors ketvirčio pabaigoje estams pavyko nežymiai priartėti, to trijų ketvirčių „Žalgiris“ ir toliau triuškino varžovus – 74:38.

Nors paskutiniame kėlinyje aikštelėje jau rungtyniavo mažiau žaidžiantys „Žalgirio“ krepšininkai, kauniečių persvara nei kiek nemažėjo. Po S.Vene tolimo metimo likus žaisti tris minutes skirtumas jau tapo nepadorus (97:47), o rungtynes žalgiriečiai laimėjo rezultatu 102:51.

„Žalgiris“: T.Watsonas 21 (dvitaškiai 7/10, baudos 7/12, 7 atk. kam.), M.Brownas (dvitaškiai 2/2, tritaškiai 3/3) ir M.Begičius (6 atk. kam.) - po 13, T.Klimavičius 11, M.Pocius 9, Ž.Janavičius 8 (dvitaškiai 4/4), A.Milaknis ir P.Čukinas – po 7, A.Juškevičius 6, D.Šalenga 4, S.Vene 3.

„Kalev/Cramo“: J.Milleris 13, J.Akognonas 11 (tritaškiai 1/8), T.Kurbas 10.