0

Antrąją nesėkmę šeštajame Eurolygos A grupės ture patyrė Kauno „Žalgirio“ ekipa, kuri išvykoje 62:68 (14:23, 15:21, 14:10, 19:14) nusileido Belgrado „Partizan“ (4 ir 2) krepšininkams.

Susitikimo pradžioje sėkmingiau rungtyniavo „Partizan" krepšininkai, kurie po spurto 7:0 atitrūko – 9:2. Žalgiriečiai nesutriko ir netrukus sumažino deficitą iki minimumo – 10:11. Visgi perversti rezultato svečiams nepavyko, nes serbai laimėjo atkarpą 10:1 – 20:12. Kėlinukui baigiantis N.Jawai'us baudos metimų dėka pavertė skirtumą dviženkliu (23:12), tačiau M.Kalnietis pataikė dvitaškį su sirena ir nežymiai pagerino savo komandos situaciją – 14:23.

Antrajame kėlinuke situacija negerėjo. Aikštės šeimininkai ilgai pirmavo 11-13 taškų skirtumu. Visgi žalgiriečiams pavyko sužaisti sėkmingą atkarpą ir sumažinti deficitą iki vienženklio skaičiaus – 26:34. Visgi „Partizan“ krepšininkai įmetė 5 taškus be atsako ir vėl atitrūko – 39:26. Iki antrosios mačo atkarpos pabaigos jiems pavyko dar labiau padidinti persvarą – 44:29.

Po pertraukos vaizdas aikštelėje nepasikeitė. Ir toliau dominavo „Partizan“ krepšininkai, kurie ketvirtį pradėję atkarpa 6:0 susikrovė rekordinę persvarą – 50:29. Visgi A.Petrovičiaus minutės pertraukėlė surikiavo jo auklėtinius. Kauniečiai ėmė daug kibiau gintis ir laimėję 4 minučių atkarpą 11:2 gerokai priartėjo – 40:52. Trečiojo mačo atkarpa baigėsi serbams pirmaujant 54:43.

Lemiamame kėlinuke žalgiriečiai sugebėjo sumažinti atsilikimą iki 10 taškų (48:58), bet čia pat sekęs varžovų atsakas (5:0) neleido bandyti siekti pergalės – 63:48. Visgi kauniečiai nenuleido rankų ir kovojo iki pat pabaigos, nes bandė pralaimėti mažesniu nei 11 taškų skirtumu. Puikiai veikęs M.Begičiaus ir T.Delininkaičio duetas leido sumažinti deficitą iki vienžeklio skaičiaus. Paskutinėmis sekundėmis D.Collinsas dar realizavo dvi baudas, kurios priartino kauniečius iki (62:68). Toks rezultatas švieslentėje degė ir po 40 žaidimo minučių.

„Partizan“: Draganas Milosavljevičius 19 (5/5 dvitaškiai), Oliveris Lafayette'as 12, Nathanas Jawai'us (7 atk. kam.), Janas Vesely ir Jamesas Gistas (8 atk. kam.) po 9.

„Žalgiris“: Mirza Begičius 19 (9/14 baudos metimai), DeJuanas Collinsas 12, Martynas Pocius, Mantas Kalnietis, Paulius Jankūnas (11 atk. kam.) bei Travisas Watsonas po 6, Tomas Delininkaitis 5 (4 rez. perd.), Artūras Milaknis 2.