24
„Real“ – „Žalgiris“  (nuotr. zalgiris.lt)

Kauno „Žalgiris“ (2/1) Eurolygoje patyrė pirmąjį pralaimėjimą. Kazio Maksvyčio auklėtiniai išvykoje 79:93 (19:25, 24:28, 19:19, 17:21) pralaimėjo „karališkajam“ Madrido „Real“ (3/0) klubui.

24

Rungtynėse netrūko daug efektyvių Eurolygos čempionų spurtų. Vos „Žalgiriui“ pavykdavo pavojingai priartėti, netrukus Chuso Mateo auklėtiniai surengdavo „sausą“ atkarpą ir vėl nutoldavo dviženkliu skirtumu.

Jau per pirmąsias 8 minutes žalgiriečius į nokdauną bandė pasiųsti „Real“ vijurkas Facundo Campazzo. Argentinietis rungtynių pradžioje pataikė 3 tritaškius, o iš viso per pirmąjį kėlinį surinko 14 taškų ir 15 naudingumo balų.

Po pirmojo kėlinio „Žalgiris“ atsiliko 6 taškais, o po antro ir trečio – 10 taškų persvara.

Ketvirtojo kėlinio pabaigoje „Real“ dar kartą spurtavo ir nutolo 18 taškų persvara.

Likus 5 min. Eurolygoje debiutavo Danielius Lavrinovičius.

„Real“ puikiai pataikė iš toli. Tikslą pasiekė net 12 tritaškių iš 25 (48 proc.).

„Žalgiriui“ daugiausiai taškų pelnė Rolandas Šmitas (12 taškų, 14 naudingumo balų).

Naudingiausiai nugalėtojų gretose žaidė 28 efektyvumo balus surinkęs F. Campazzo ir tiek pat jų surinkęs prancūzų aukštaūgis Vincentas Poirier.

Tuo metu veteranas Rudy Fernandezas surinko 18 naudingumo balų, Gabrielis Deckas – 17.

„Žalgiris“: R.Šmitas 12, B.Manekas 11, N.Mitrou-Longas 11, D.Giedraitis 10, L.Lekavičius 10, K.Evansas 8 (5 atk. kam.), L.Birutis 6, E.Ulanovas 5 (6 atk. kam.), K.Hayesas 4, T.Dimša 2, D.Lavrinovičius 0.

„Real“: G.Deckas 19, F.Campazzo 18 (9 rez. perd.), V.Poirier 18 (7 atk. kam.).

Išvis manau, Realas su tokia sudetim vėl ims Eurolyga!