Vilniaus „Žalgiris“ Lietuvos futbolo A lygos išvykos rungtynėse minimaliu rezultatu 1"0 nugalėjo „Kauno Žalgirio“ futbolininkus ir į savo sąskaitą įsirašė tris svarbius taškus.

Egidijus Vaitkūnas 9-ąją minutę nukreipė kamuolį į savus vartus ir „Žalgiris“ išsiveržė į priekį 1:0.

Marko Karamarko 15-ąją minutę atliko aukštą perdavimą į baudos aikštelę, tačiau kamuolys nei vieno iš komandos draugų nepasiekė.

Francisas Kyeremehas 25-ąją minutę atliko smūgį galva, tačiau kamuolys skriejo šalia vartų ir rezultatas išliko nepakitęs.

„Žalgirio“ atakos smaigalyje atsidūręs Andrija Kaludžerovičius sėkmingai perkėlė kamuolį per vartininką, tačiau kamuolys skriejo visiškai greta vartų.

Rungtynių pabaigoje įvyko tikras emocijų proveržis. Simonas Urbys 88-ąją minutę atliko smūgį galva, tačiau jis atsimušė Sauliui Mikoliūnui į ranką ir rezultatas išliko nepakitęs. Laikinosios sostinės futbolininkai užsipuolė teisėją, jog pastarasis neskyrė vienuolikos metrų baudinio. Silva Rudinilsonas dėl šios priežasties buvo nubaustas raudona kortele.