Lietuvos krepšinio lygos (LKL) čempionate penktadienį pirmąsias savo rungtynes sužaidę favoritai Kauno "Žalgiris" ir Vilniaus "Lietuvos rytas" iškovojo lengvas pergales svečiuose.

Titulą ginantys kauniečiai Mažeikiuose įveikė "Naftą" 93:72, o vilniečiai Kėdainiuose sutriuškino "Nevėžį" 70:46. Arvydas Sabonis nerungtyniavo "Žalgirio" gretose - jis yra pasitempęs kirkšnį ir nebuvo apsivilkęs sportinės aprangos. Daugiausia taškų kauniečiams pelnė Dainius Šalenga - 21 ir Paulius Jankūnas - 18.

"Lietuvos rytas" jau pirmajame kėlinyje užgniaužė bet kokį "Nevėžio" pasipriešinimą, laimėjęs jį 16:2. Vos du taškus per kėlinį pelnė kėdainiškiai pasiekė naują LKL antirekordą. Daugiausia taškų vilniečiams pelnė Aronas Lukas (Aaron Lucas) - 16.

Kitose rungtynėse labai sėkmingai sužaidė Vilniaus "Sakalai", sutriuškinę namuose dviem pergalėmis startavusį Klaipėdos "Neptūną" net 106:72, o Alytaus "Alita" po dviejų nesėkmių pagaliau įsirašė pergalę, svečiuose nugalėjusi Kauno "TOPO centrą-Atletą" 88:76.

Turnyro lentelė (rungtynės, pergalės, pralaimėjimai).1. Mažeikių "Nafta" 3 2 12. Klaipėdos "Neptūnas" 3 2 13. Vilniaus "Sakalai" 1 1 04. Vilniaus "Lietuvis rytas" 1 1 05. Kauno "Žalgiris" 1 1 06.Šiaulių "Šiauliai" 1 1 07. Panevėžio "Aukštaitija" 1 1 08. Alytaus "Alita" 3 1 29. Kėdainių "Nevėžis" 3 0 310. Kauno "TOPO-Atletas" 3 0 3.

Šeštadienį (10.04) susitinka: "Sakalai" - "Nafta", "Alita" - "Nevėžis", "Lietuvos rytas" - "TOPO centras-Atletas", "Aukštaitija" - "Šiauliai".