Ketvirtadienį Vilniaus „Žalgiris“ nutraukė dviejų pralaimėjimų seriją „Optibet A lygoje“. Nukeltose 31 turo rungtynėse Lietuvos čempionai svečiuose 2:0 (2:0) įveikė Gargždų „Bangą“.

Pirmą realią galimybę pasižymėti turėjo gargždiškiai. 11 minutę nuo aikštės vidurio sprintavęs Vaidas Magdušauskas įsiveržė į baudos aikštelę, bet smūgiavo tiesiai į vartininką Tomislavą Duką.

Čempionai daug progų neturėjo, bet jas realizavo kokybiškai. 20 minutę, po perdavimo link vartų, kamuolys nukrito prie baudos aikštelės prieigų, o ten laukęs Petaras Mamičius galingu šūviu nepaliko vilčių vartininkui.

35 minutę Vladimiro Čeburino auklėtiniai padvigubino pranašumą. Arbitras skyrė 11 m. baudos smūgį už neleistiną Valdo Paulausko žaidimą ranka, o Renanas Oliveira gautą progą išnaudojo šaltakraujiškai. Rezultatyviausas lygos žaidėjas įsirašė jau 16 įvartį šiame sezone.

Po pertraukos vaizdas aikštėje pernelyg nesikeitė. „Banga“ pavojingų išpuolių beveik nesurengė, o „Žalgiris“ kelis kartus ambicingai išbandė šeimininkų vartininko Pijaus Petkevičiaus pirštinių tvirtumą. Visgi rezultatas išliko nepakitęs iki rungtynių pabaigos.

Abiems ekipos šios rungtynės nieko nebelėmė. „Žalgiris“ (81 tšk.) jau užsitikrino čempionų titulą, o „Banga“ (30 tšk.) – išlikimą aukščiausiame divizione.