Ketvirtąją vietą Aleksandro Gomelskio taurės turnyre užėmė Kauno „Žalgirio“ komanda, kuri 66:80 (17:16, 12:25, 14:22, 23:17) nusileido Atėnų „Panathnaikos“ krepšininkams.

Susikaupęs „Žalgiris“ mačą pradėjo geriau ir sužaidus 5 minutes pirmavo 8:2. Dar po kelių minučių A.Milaknio tritaškis buvo padidinęs pranašumą iki 9 taškų (15:6), tačiau graikai atsakė spurtu 5:0 ir priartėjo - 11:15. A.Maričiaus ir D.Logano taškų dėka Eurolygos čempionai sėkmingai mažino deficitą ir pasibaigus pirmajam kėliniui iš kauniečių persvaros beliko taškas - 17:16.

Antrojo ketvirčio pradžia „Žalgiriui“ nieko blogo nežadėjo (21:18), bet tuomet M.Rakovičius gavo ketvirtąją asmeninę pražangą, o vietoj jo ant parketo pasirodžius O.Samhanui

kauniečių gynyba visiškai subyrėjo. Maža to, I.Zouroso auklėtiniams net 5 minutes nepavyko pelnyti taškų, o tuo pasinaudoję varžovai laimėjo įspūdingą atkarpą 17:0 ir atitrūko - 35:21. T.Lawsono individualių pastangų dėka mūsiškiams iki kėlinio pabaigos pavyko kiek priartėti - 29:41.

Trečiajame ketvirtyje kauniečių bėdos ne tik, kad nesibaigė, o tapo dar rimtesnės. Įkritę į duobę žalgiriečiai 4 minutes nepelnė taškų, kai tuo tarpu varžovai jų įmetė 8 ir skirtumas dar labiau išaugo - 31:53. Vėlgi individualių T.Lawsono pastangų dėka pavyko kiek geriau sužaisti paskutinę minutę ir sumažinti atsilikimą - 43:63.

„Žalgiris“ nors ir turėdamas didelį deficitą, tačiau nuleisti rankų neketino ir sėkmingos kėlinio pradžios dėka sumažino deficitą - 54:71. S.Weemsas riko taškus ir daugiausiai jo pastangomis iki rungtynių pabaigos kauniečiai dar labiau priartėjo, tačiau tai mačo baigtos nepakeitė.

„Žalgiris“: T.Lawsonas 17, S.Weemsas 15, M.Rakovičius 10, A.Milaknis 8, M.Kuzminskas 6, M.Popovičius 4, M.Delašas, D.Collinsas ir O.Samhanas po 2, T.Klimavičius 0.

„Panathinaikos“: A.Maričius 19 (8 atk. kam.), D.Loganas 13, I.Vougioukas, P.Calathesas ir R.Sato po 8