Kauno „Žalgiris“ ne tik skaudžiai rezultatu 62:89 (12; 26, 16:23, 20:27, 14:13) Eurolygoje pralaimėjo Stambulo „Anadolu Efes“ (18/10) ekipai, bet mačo dar ir nebaigė vienas iš aukštaūgių.

Joffrey Lauvergne'as antrojo kėlinio pabaigoje skaudžiai krito ant nugaros ir po pertraukos ant parketo jau nebepasirodė.

Prancūzas buvo susiėmęs už apatinės nugaros dalies.

Iki to laiko per 10 min. jis buvo spėjęs pelnyti šešis taškus. Kokio rimtumo žaidėjo trauma turėtų paaiškėti artimiausiu metu.

„Žalgiris“ pastaruoju metu verčiasi be kirkšnį susižeidusio Artūro Milaknio. Visą sezoną dėl traumos nežaidžia Patricio Garino.