100
Rungtynių akimirkos (nuotr. SCANPIX)

Kauno „Žalgirio“ krepšininkai kaip reikiant privertė pasinervuoti, bet galiausiai pergalingai baigė Eurolygos sezoną. Kauniečiai rungtynėse dėl trečios vietos 79:77 palaužė Maskvos CSKA, nors trečiajame kėlinyje turėjo 24 taškų pranašumą ir daužė varžovus 35 minutes.

100

„Žalgiris“ likus žaisti penkias minutes dar pirmavo 77:59, bet CSKA grėsmingai spurtavo ir turėjo šansų laimėti, bet galiausiai sėkmė šypsojosi „Žalgiriui“.

Po rungtynių žalgiriečių treneris Šarūnas Jasikevičius sakė, kad žaidėjai jį išvedė iš proto, bet vis tiek juos myli.

„Nustojome žaisti, iš pradžių viskas buvo gerai. Jie pataikė daug sudėtingų metimų. Manau, kad laimėjo geresnė komanda. Atiduodu pagarbą CSKA, nes jie turi puikius žaidėjus ir trenerį, bet mano žaidėjai buvo ne fantastiški, o daug daug geresni. Jie išvedė mane iš proto, bet aš juos myliu.

Didžiuojuosi jais, nes jie yra nuostabūs žmonės. Jie sunkiai dirba ir nori tobulėti. Jie puikiai sutaria ir jaučiasi kaip šeima. Padarėme didelius žingsnius kaip komanda ir tikiuosi, kad ateityje dar žaisime ne viename finalo ketverte. “, – dar nenuslūgums emocijoms sakė Šaras.

Žvelgdamas į mačo pabaigą Šaras pripažino, kad baimės buvo.

„Buvo baimės tikrai, katastrofiškai žaidėme, sprendimai buvo labai blogi. Pirma rungtynių pusė buvo tikrai nebloga, išskyrus kelias detales. Trečias kėlinys buvo kosmosas, absoliučiai dominavome prieš vieną geriausių Europos komandų. Pagal žaidimą turėjome laimėti ramiau“, – kalbėjo jis.

Paklaustas, ką reikėtų daryti, norint pakartoti tokią sėkmę ir ateityje. treneris dar kartą pakartojo tai, ką yra kartojęs ne kartą.

„Reikia panašiai dirbti klubui. Viskas yra sustyguota nuostabiai. tai viena geriausių vietų dirbti, žaidėjai patys nori čia važiuoti. Jie žino, kad čia ras aukščiausią lygį“, – sakė Šaras.

Jau po mačo žalgiriečių rūbinėje liejosi alus, o į klausimą „kas laukia toliau“ Šaras atsakė paprastai: „Jūs viską žinote.“