Ž. Savickas galiūnų turnyre liko trečias

Lietuvos stipruolis Žydrūnas Savickas Kolambo mieste (JAV) vykusiose prestižinėse galiūnų varžybose "Arnold's Strongman" užėmė trečiąją vietą.

35–erių metų lietuvis surinko 37,5 taško. Ž. Savickui atiteko 15 tūkst. JAV dolerių čekis.

Nugalėjo amerikietis Brianas Shaw, surinkęs 46,5 taško. Tris pasaulio rekordus pagerinusiam atletui atiteko 45 tūkst. dolerių.

Antrąją vietą užėmė kitas JAV atstovas – Mike Jenkins, kurio sąskaitoje – 39,5 taško.

Turnyre, kurio nugalėtojas laikomas stipriausiu pasaulio žmogumi, dalyvavo devyni galiūnai. Jie jėgas išmėgino penkiose rungtyse.

Ž. Savickas šias varžybas yra laimėjęs šešis kartus iš eilės – 2003–2008 metais. Pernai Žydrūnas šiame turnyre buvo antras.

"Arnold's Strongman" varžybos yra viena kultūrizmo legendos Arnold Schwarzenegger sumanyto renginio "Arnold Sports Festival" dalių.