Oklando „Warriors“ ekipa nesunkiai užbaigė Vakarų konferencijos pusfinalio seriją ir ketvirtosiose rungtynėse 121:95 (39:17, 35:21, 33:27, 28:16) nugalėjo Jutos „Jazz“.

„Jazz“ arenoje vykusiose rungtynėse „Warriors“ iš karto šovė į priekį ir pranašumą susikrovė jau pirmajame kėlinyje. Tiesa, po pertraukos šeimininkai dar buvo sumažinę atsilikimą iki kelių taškų, bet perlaužti rungtynių nesugebėjo.

Svečiai vėl didino pranašumą ir ketvirtojo kėlinio pabaigoje jau pirmavo 26 taškais. Jutos krepšininkai šiose rungtynėse nei karto nebuvo pirmaujančių vaidmenyje.

Aikštės šeimininkai krepšį žaidimo metu atakavo vos 37% taiklumu, o iš toli tikslą pasiekė tik 29,6% metimų.

Jutos „Jazz“ neišgelbėjo ir sėkmingas Gordono Haywardo žaidimas. Jis pelnė 25 taškus, atkovojo 5 kamuolius ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

Nugalėtojus į priekį vedė Stephenas Curry. Mažasis įžaidėjas pelnė 30 taškų ir atliko 7 rezultatyvius perdavimus, jam būnant aikštėje „Warriors“ pelnė 33 taškais daugiau nei varžovai.

Trigubą dublį surinko Draymondas Greenas. Jis per 35 minutes surinko 17 taškų, atkovojo 10 kamuolių ir atliko 11 rezultatyvių perdavimų.

Vakarų konferencijos finale Oklando „Warriors“, kuri šiose atkrintamosiose dar nei karto nepralaimėjo, susitiks su Hiustono „Rockets“ arba San Antonijaus „Spurs“. Šių ekipų serijoje kol kas rezultatas lygus 2:2.

„Jazz“: G. Hayward (5 atk. kam.) 25, S. Mack 18, D. Exum 15, R. Gobert (13 atk. kam.) 12.

„Warriors“: S. Curry (7 rez. perd.) 30, K. Thompson 21, K. Durant (6 atk. kam., 5 rez. perd.) 18, D. Green (10 atk. kam., 11 rez. perd.) 17, J. McGee 12.