Šakių „Vyčio“ (3/3) komanda iškovojo trečiąją pergalę paeiliui Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL) ir po dramatiško mūšio išvykoje 72:71 (21:18, 20:22, 26:18, 5:13) palaužė „Šilutę“ (3/3).

Mačas prasidėjo sėkminga Dovydo Rediko atkarpa, po kurios „Vytis“ ėmė pirmauti 11:0. Vis tik šeimininkai susikaupė bei nepaisydami ženklaus atsilikimo išsiveržė į priekį (18:17), bet netrukus mačo svarstyklės vėl pakrypo šakiškių naudai – 22:18. „Vytis“ išsaugojo šiokį tokį pranašumą iki kėlinio pabaigos – 41:40.

Po didžiosios pertraukos Marijaus Užupio taiklūs šūviai ir D.Rediko šou padėjo šakiškiams atitrūkti (65:50) tačiau „Šilutė“ neleido svečiams pernelyg įsibėgėti ir skirtumą gerokai sumažino – 66:69. Deivido Kumelio metimas ištirpdė „Vyčio“ pranašumą iki minimumo (69:68), o svarbų atsakomąjį šūvį po poros minučių paleido Paulius Beliavičius – 71:68.

D.Kumelis vėl ėmė tempti „Šilutę“ į priekį bei išlygino rezultatą, likus žaisti kiek daugiau nei pusantros minutės – 71:71. M.Užupis pataikė svarbius baudų metimus (72:71), o likus 14 sekundžių teisėjai turėjo nuspręsti, įskaityti „Vyčio“ metimą ar ne. Teisėjai priėmė nepalankų šakiškiams sprendimą, tad kamuolį savo rankose turėjo „Šilutė“. Tomas Lekūnas šovė pro šalį ir pergalę šventė „Vytis“.

„Vytis“: D.Redikas 24 (8/12 dvit.), M.Užupis 17, P.Beliavičius 8, K.Brusokas 6 (15 atk. kam.), E.Serkevičius 5, M.Pacevičius, D.Domarkas, J.Zabarauskas ir A.Birgelis – po 3.

„Šilutė“: E.Alunderis 16, T.Lekūnas 15 (0/5 trit.), D.Kumelis 11 (5 rez. perd., 8 atk. kam.), G.Galinauskas ir D.Kibildis – po 7, A.Pukelis ir I.Vaitkus (9 atk. kam.) – po 6.