„Vytautas“ laimėjo atkaklų BBL lygos mūšį

Nepaprastai atkakliose Baltijos krepšinio lygos rungtynėse „Šiauliai“ patyrė antrąjį iš eilės pralaimėjimą. Saulės miesto ekipa savo žiūrovų akivaizdoje paskutinėmis dvikovos minutėmis panaikino dviženklį taškų deficitą, bet pergalės prieš Prienų-Birštono „Vytautą“ iškovoti nepavyko – 79:82 (18:20, 24:24, 22:20, 15:18).

Po trijų kėlinių esant lygiam rezultatui (64:64), visi pagrindiniai įvykiai vyko per paskutines 10 minučių. Pusę ketvirčio šiauliečiams nepavyko pelnyti taškų, tuo pasinaudojęs „Vytautas“ po Edvino Šeškaus metimo atitrūko devyniais taškais (64:73) ir privertė Antaną Sireiką prašyti minutės pertraukėlės. Suderinti veiksmus puolime pavyko, tuščias komandos minutes užbaigė Akeemas Wrightas, tačiau tolimą metimą pataikė iki tol pro šalį švaistęs Justas Sinica, dusyk atakas užbaigė Denisas Lukašovas. „Vytautas“ pirmaujant 80:69, A. Sireika dar sykį turėjo prašyti pertraukėlės, likus žaisti mažiau nei tris minutes.

Po jos „Šiauliai“ kilo į lemiamą kovą. Ryčiui Pipirui perėmus kamuolį ir ataką užbaigus dėjimu, technine pražanga buvo nubaustas svečių treneris Virginijus Šeškus, apeliavęs į tai, kad šiaulietis užmynė ant šoninės linijos. Arminui Urbučiui pataikius baudos metimą, komandas skyrė šeši taškai – 74:80. Tuo šeimininkų spurtas nesibaigė. Netrukus komandos kapitonas pridėjo dvitaškį, o po netaiklaus Donato Sabeckio baudos metimo jis puolime atkovojo kamuolį ir sumažino komandos atsilikimą iki minimumo – 79:80.

Varžovams ir toliau stringant puolime, šiauliečiai per paskutinę minutę turėjo galimybę persverti rezultatą dviejų atakų metu, bet sykį apmaudžiai prarado kamuolį, o D. Sabeckio metimas prasiveržus nebuvo tikslus. Pergalę svečiai užtvirtino pora tikslių baudos metimų dėka – 79:82.