REKLAMA

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Vyriausybei – priekaištai dėl A. Abišalos

Ekspremjerą A. Abišalą paskyrus vyriausiuoju derybininku su Europos Komisija dėl galimo IAE veiklos pratęsimo, opozicinės „darbiečių“ frakcijos Seime seniūnė teigia, kad apie jėgainės veiklos pratęsimą galima pamiršti.

REKLAMA
REKLAMA

Parlamentarės įsitikinimu, toks žingsnis rodo, kad premjero Gedimino Kirkilo Vyriausybė nenori pratęsti Ignalinos atominės elektrinės (IAE) darbo.

REKLAMA

Virginijos Baltraitienės teigimu, Aleksandro Abišalos, kuris pats netiki savo darbo sėkme, nes dar nepradėjęs derėtis kalba apie labai menką tikimybę susitarti, paskyrimas stebina ir glumina.

„Toks požiūris lems ne tik jo (A.Abišalos - BNS) vadovaujamos komisijos darbo efektyvumą, bet ir Europos Sąjungos narių neigiamą požiūrį į šią, Lietuvai gyvybiškai svarbią iniciatyvą“, - sako Seimo narė.

REKLAMA
REKLAMA

V.Baltraitienė įtaria, kad neveiksni valstybinė komisija iššvaistys laiką ir valstybės pinigus, o gėdingame „Mažeikių naftos“ pardavimo JAV bendrovei „Williams“ sandoryje dalyvavęs ekspremjeras tik pakenks Lietuvos įvaizdžiui.

„Darbiečių“ frakcijos seniūnė mano, kad A.Abišalos paskyrimas dabar, kai šalies vadovas Valdas Adamkus atostogauja Meksikoje, nėra atsitiktinis.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Kaip buvo skelbta, Vyriausybė antradienį pasamdė buvusį premjerą Aleksandrą Abišalą vadovauti valstybinei komisijai, kuri derėsis su Europos Sąjungos (ES) valstybėmis bei Europos Komisija, kad šios sutiktų pratęsti IAE darbą.

A. Abišala yra sakęs, jog tikimybė, kad pavyks pratęsti IAE darbą yra penki procentai. Tačiau, anot jo, „kai kurie kolegos komisijos nariai mano, kad tai per daug optimistinis požiūris”.

Lietuvių svarstomą galimybę pratęsti IAE darbą Briuselis ne kartą yra pavadinęs tuščiomis diskusijomis.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų