Trečiadienį Graikijos Super lygoje įvartį pelnė lietuvis Vykintas Slivka, bet lietuvio ginamas „Lamia“ klubas svečiuose 1:3 nusileido „Atromitos“ klubui.

V.Slivka žaidė visas rungtynes ir pasižymėjo 26 minutę, o po lietuvio tikslaus smūgio rezultatas tapo lygus 1:1.

Visgi, antrajame kėlinyje „Atromitos“ pasižymėjo dar du kartus ir šventė pergalę. Tiesa, V.Slivka ir antrajame kėlinyje pasiuntė kamuolį į vartus, bet įvartis po VAR peržiūros nebuvo įskaitytas dėl nuošalės.

Pats. V.Slivka 88 minutę dar buvo įspėtas geltona kortele, o „Lamia“ po pralaimėjimo su 34 taškais lieka šeštoje vietoje ir pirmą kartą klubo istorijoje sezoną tęs tarp šešių stipriausių lygos komandų.