Šakių „Vyčio“ (8/7) komandos pergalių ir pralaimėjimų balansas Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL) persisvėrė į teigiamą pusę. Virginijaus Sirvydžio auklėtiniai namie 83:76 (21:25, 18:14, 20:20, 24:17) įveikė „Telšius“ (10/5).

Nors „Telšių“ komanda rungtynes pradėjo sėkmingiau, įpusėjus pirmajam ketvirčiui „Vytis“ rezultatą persvėrė – 10:8. Edvinas Jezukevičius taškus rinko baudų metimais, netrukus komandos sąskaitą papildė ir dviem taškais, bet užteko poros „Telšių“ atakų, kad viskas vėl apvirstų aukštyn kojomis – 25:19.

Vėl pavyko persverti rezultatą (28:27) ir šįkart teko saugoti minimalią persvarą. Marijus Užupis vedė į priekį Šakių ekipą, tačiau svečiai vis atsakydavo tolimais metimais. Prieš ketvirtąjį kėlinį rezultatas buvo lygus – 59:59. Sheltonas Jacksonas smeigė tritaškį, dar du taškus pridėjo E.Jezukevičius, padėjęs „Vyčiui“ vėl įgyti persvarą – 67:63.

Svarbius taškus ėmė mesti M.Užupis (78:68), tačiau pora klaidų grąžino viltį telšiškiams – 76:81. Vis tik likus minutei Tadas Sebežiovas buvo taiklus ir „Vytis“ iškovojo pergalę – 83:76.

Vytis“: M.Užupis 20 (6/8 trit.), T.Sebežiovas (1/6 dvit.), E.Jezukevičius (4/5 dvit.) ir P.Beliavičius – po 11, R.Stankevičius 10 (5/5 dvit.), S.Jacksonas 9, G.Maceina 6.

Telšiai“: T.Domarkas 17 (7 atk. kam.), O.Kaminskis 14, M.Norkus ir A.Maneikis (7 kld.) – po 12, I.Razutis 9.