Šešioliktą pergalę 29-osiose Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) reguliariojo sezono rungtynėse iškovojo ir į ketvirtą vietą penkiolikos ekipų Vakarų konferencijoje pakilo Dalaso „Mavericks“ klubas, trečiadienį svečiuose po pratęsimo 119:118 (32:26, 32:27, 17:34, 27:21, 11:10) įveikęs tik keturioliktojoje pozicijoje Rytų konferencijoje esančią Bruklino „Nets“ (8 pergalės ir 21 pralaimėjimas) ekipą.

Daugiausia dėmesio šiame mače sulaukė 22 taškus nugalėtojams pelnęs vokietis Dirkas Nowitzkis, kuris su 28 609 taškais pakilo šeštą vietą visų laikų NBA rezultatyviausių žaidėjų rikiuotės sąraše. Krepšininkas iš Vokietijos po šio susitikimo aplenkė į septintąją poziciją smuktelėjusį Shaquolle'ą O'Nealą (28 596), tačiau gerokai atsilieka nuo penktoje vietoje esančio Wilto Chamberlaino (31 419 taškų).

32 taškais prie Dalaso komandos pergalės prisidėjo J.J. Barea, 17 – Wesley Matthewsas, 14 – Charlie's Villanueva, 11 – Chandleris Parsonas.

Šeimininkams 29 taškus pelnė Thaddeusas Youngas, 17 – Bojanas Bogdanovičius, po 13 – Joe Johnsonas, Brookas Lopezas bei Jarrettas Jackas.