Vokietijos „Bundesliga“ 28-asis turas antradienį prasidėjo futbolo desertu – dviejų stipriausių šalies komandų Dortmundo „Borussia“ ir Miuncheno „Bayern“ akistata. Čempionų titulą ginantys bavarai svečiuose šventė pergalę 1:0 ir žengė tvirtą žingsnį link aštunto iš eilės čempionų titulo.

Pirmajame kėlinyje nė vienai komandai primesti savo sąlygų nepavyko, bet prieš pat pertrauką svečiai vis tiek surado progą džiaugtis.

43-ąją minutę Joshua Kimmichas pastebėjo, jog „Borussia“ vartininkas Romanas Burki per toli išėjęs iš vartų ir klastingu smūgiu perkėlė per jį kamuolį bei išvedė bavarus į priekį.

Po pertraukos progų pasižymėti turėjo abi ekipos, bet rezultatas nepasikeitė.

„Bayern“ čempionate laimėjo aštuntą kartą iš eilės. Dortmundo futbolininkai suklupo po šešių laimėtų dvikovų.

Po šios pergalės Hansi Flicko auklėtiniai stipriai priartėjo prie dar vieno čempionų titulo.

Dabar Miuncheno komandą nuo artimiausių persekiotojų skiria jau septyni taškai. Iki pirmenybių pabaigos lieka vos šeši turai.