Vokietijos pirmenybėse vos antrą kartą šiame sezone be pergalės liko lygos lyderiai. Sekmadienį „Bundesliga“ pirmaujanti Lėverkuzeno „Bayer“ komanda nesugebėjo pratęsti savo pergalių serijos. Jie rungtynes su Dortmundo „Borussia“ baigė lygiosiomis 1:1.

Šiose rungtynėse „Bayer“ buvo priversti vytis varžovus po jau 5-ąją minutę pelnyto Juliano Ryersono įvarčio. Išlyginti rezultatą šeimininkams pavyko jau antrajame kėlinyje. 79-ąją minutę lygiąsias užfiksavo Victoras Boniface‘as.

Po lygiųjų nutrūko „Bayer“ 14 iš eilės pergalių serija visuose turnyruose. Per 20 sužaistų rungtynių jie laimėjo 18 kartų ir dukart sužaidė lygiosiomis.