Čempionų titulą kiek anksčiau užsitikrinęs Miuncheno „Bayern“ paskutinėse Vokietijos „Bundesliga“ čempionato 2019/2020 metų sezono rungtynėse 4:0 nepaliko šansų „Wolfsburg“ futbolininkams.

Kingsley Comanas jau pirmosiomis susitikimo minutėmis puikiu smūgiu nuginklavo vartininką ir išvedė „Bayern“ į priekį 1:0.

Mickaelis Cuisance‘as 37-ąją minutę nuostabiu smūgiu iš tolimos distancijos padvigubino Miuncheno ekipos pranašumą 2:0. Robertas Lewandowskis 72-ąją minutę sėkmingai realizavo teisėjo skirtą vienuolikos metrų baudinį ir rezultatas tapo 3:0.

Thomas Mulleris 79-ąją baudos aikštelėje susistabdęs kamuolį nukreipė jį į vartų tinklą, o „Bayern“ šventė triuškinamą pergalę 4:0.

Tuo tarpu kitame susitikime Dortmundo „Borussia“ net 0:4 turėjo pripažinti „Hoffenheim“ futbolininkų pranašumą.

Andrejus Kramaričius 8-ąją minutę puikiu smūgiu iš tolimos distancijos nuginklavo vartininką ir išvedė „Hoffenheim“ į priekį 1:0. Netrukus futbolininkas antrą kartą iš eilės pasiuntė kamuolį į vartų tinkle ir padvigubino pranašumą 2:0. Pastarasis antroje susitikimo dalyje pridėjo į savo sąskaitą dar du įvarčius, o „Hoffenheim“ iškovojo pergalę 4:0.