Vokietijos „Bundesliga“ pirmenybėse sekmadienį buvo užbaigtas XXII turas. Jį pergalingai užbaigti sugebėjo „Stuttgart“ klubas, kuris svečiuose 1-0 palaužė „Hoffenheim“ ekipą.

„Stuttgart“ šiame mače į priekį išsiveržė jau 3 mačo minutę kai įvartį įmušė atakuojantis saugas Martinas Harnikas.

Po šio įvarčio „Hoffenheim“ rankų tikrai nenuleido. Iki kėlinio pabaigos klubas žaidė aktyviai, tačiau nei Joselu, nei Igoris de Camargo ar Takashi Usami nepasižymėjo.

Antrajame kėlinyje ir toliau vyko panašus žaidimas. „Stuttgart“ bandydavo kontratakuoti, bet dažnai smūgiuodavo netiksliai, o „Hoffenheim“ ilgiau valdė kamuolį, bet jiems niekaip nepavyko įveikti svečių vartininko Sveno Ulreicho.

Po keitimo aikštėje pasirodę „Hoffenheim“ puolėjai toliau bandė išlyginti rezultatą, bet iki mačo pabaigos jie to ir nepadarė. Taigi vieno įvarčio „Stuttgart“ klubui pakako ir jie gavę tris taškus pakilo į 12 vietą (28 tšk.). Tuo metu „Hoffenheim“ su 16 taškų ir toliau liko 16 pozicijoje.

Kitas šios dienos mačas pasibaigė lygiosiomis. „Nurnberg“ su „Hannover“ sužaidė taikiai 2-2, o „Nurnberg“ išlyginamąjį įvartį pelnė jau per pridėtą teisėjo laiką.