Vokietijos „Bundesliga“ čempionato rungtynės tarp „Augsburg“ ir Dortmundo „Borussia“ komandų baigėsi lygiosiomis 1:1.

Michaelas Gregoritschas 10-ąją minutę standartinės situacijos metu atliko smūgį galva, tačiau kamuolys skriejo šalia vartų.

Mahmoudas Dahoudas 13-ąją minutę atliko smūgį į kairįjį vartų kampą, tačiau Rafaelis Gikiewiczas sėkmingai atrėmė kamuolį.

Thorganas Hazardas 35-ąją minutę puikiu smūgiu nuginklavo vartininką ir išvedė „Borussia“ ekipą šiose rungtynėse į priekį 1:0.

Noah-Joelis Sarenrenas Bazee 78-ąją minutę tiksliu smūgiu galva pasiuntė kamuolį į vartus ir atstatė dvikovoje pusiausvyrą 1:1.

Po šių lygiųjų Dortmundo ekipa nuo pirmaujančio „Bayern“ atsilieka jau aštuoniais taškais.