Vokietijos futbolo pirmenybių 20-ojo turo rungtynėse įspūdingą pergalę šventė Miuncheno „Bayern“.

Čempionato lyderis 5:2 (2:2) įveikė „Hoffenheim“ klubą, nors jau 12-ąją minutę atsiliko 0:2.

3-ąją minutę į „Bayern“ vartus buvo skirtas 11 m baudinys, kurio nerealizavo Serge’as Gnabry, bet ekipos draugo klaidą akimirksniu ištaisė Markas Uthas.

12 min. tas pats S.Gnabry jau neklydo - padvigubino šeimininkų persvarą.

Tokia rungtynių pradžia pažadino miegantį žvėrį - 21 min. rezultatą sušvelnino Robertas Lewandowskis, o dar po keturių minučių jį išlygino Jerome’as Boatengas.

Antrajame kėlinyje „Bayern“ galutinai perlaužė rungtynių eigą - įvarčius mušė Kingsley Comanas (63 min.), Arturo Vidalis (66) ir Sandro Wagneris (90).

„Bayern“ su 50 taškų užtikrintai pirmaują lygoje ir artimiausius varžovus lenkia šešiolikos taškų persvara. „Hoffenheim“ žengia devintas (27 tšk.).