0

Vokietijoje šiandien buvo tęsiamas XIII „Bundesliga“ turas. Po jo atotrūkį nuo artimiausių persekiotojų padidino Miuncheno „Bayern“ klubas, kuris namuose net 5-0 įveikė „Hannover“ klubą.

„Bayern“ į priekį išsiveržė jau 3 minutę kai smūgiu per save kamuolį į vartus pasiuntė saugas Javi Martinezas. Antrą įvartį bavarai pelnė 24 minutę. Šį kartą smūgiu "žirklėmis" pasižymėjo atakuojantis saugas Toni Kroosas.

Kėlinio pabaigoje Miuncheno miesto klubas įmušė dar vieną įvartį. Trečią kartą svečių vartininką Roną-Robertą Zielerį nuginklavo prancūzas Franckas Ribery.

Antrajame kėlinyje „Bayern“ toliau spaudė savo varžovus ir tai klubui atsipirko. 63 minutę dar vieną įvartį pelnė gynėjas Dante. Negana to, Mario Gomezas, kuris į aikštę išėjo po keitimo 66 minutę, jau po minutės kėlė rankas į viršų ir džiaugėsi savuoju įvarčiu.

„Bayern“ iki pat mačo pabaigos nelėtino žaidimo tempo, tačiau daugiau įvarčių įmušti nesugebėjo. Nepaisant to „Hannover“ iš Miuncheno išvyko sutriuškinti.

Ši „Bayern“ pergalė tapo dar saldesnė, kadangi po du taškus prarado Gelzenkircheno „Schalke“ ir Frankfurto „Eintracht“ klubai. Jie žaidė tarpusavyje ir sužaidė lygiosiomis 1-1. „Schalke“ klube įvartį pelnė Klaasas Janas Huntelaaras (12 min.), o 14 minutę rezultatą išlygino Stefanas Aigneris.

Tuo metu sunkią pergalę pasiekė Dortmundo „Borussia“ klubas, kuris svečiuose rezultatu 2-1 palaužė „Mainz“ ekipą. „Mainz“ šiame mače pirmieji išsiveržė į priekį kai 4 minutę pasižymėjo Marco Caligiuri, tačiau jau po aštuonių minučių rezultatą išlygino Marco Reusas. Pergalingą šių rungtynių įvartį 42 minutę pelnė Dortmundo miesto klubo puolėjas Robertas Lewandowskis.

XIII „Bundesliga“ turo rezultatai:

Miuncheno „Bayern“ 5 – 0 „Hannover“

3‘ [1 – 0] Javier Martinez 24‘ [2 – 0] Toni Kroos 37‘ [3 – 0] Franck Ribery 63‘ [4 – 0] Dante 67‘ [5 – 0] Mario Gomez

Gelzenkircheno „Schalke 04“ 1 – 1 Frankfurto „Eintracht“

11‘ [1 – 0] Klaas Jan Huntelaar 13‘ [1 – 1] Stefan Aigner 87‘ Karim Matmour („Eintracht) – raudona kortelė

„Mainz“ 1 – 2 Dortmundo „Bourussia“

4‘ [1 – 0] Marco Caligiuri 12‘ [1 – 1] Marco Reus 42‘ [1 – 2] Robert Lewandowski

„Wolfsburg“ 1 – 1 Brėmeno „Werder“

35‘ [0 – 1] Marko Arnautovič 62‘ Lukas Schmitz („Werder“) – raudona kortelė 64‘ [1 – 1] Bas Dost

Fiurto „Greuther“ 0 – 0 „Nurnberg“

36‘ Markus Feulner („Nurnberg“) – raudona kortelė 61‘ Sercan Sararer („Greuther“) – raudona kortelė