Sensacingą pergalę pasaulio ledo ritulio čempionato pusfinalyje iškovojo Vokietijos rinktinė, kuri po pratęsimo 4:3 (2:2, 0:1, 1:0, 1:0) palaužė iki tol be kluptelėjimų žengusią Jungtinių Amerikos Valstijų (JAV) rinktinę ir pirmą kartą istorijoje pateko į turnyro finalą.

Amerikiečiai puikiai pradėjo rungtynes ir po greitų Alexo Tucho (1:11) bei Rocco Grimaldi (3:56) įvarčių pirmavo 2:0. Visgi dar pirmame kėlinyje vokiečiams pavyko išlyginti rezultatą, kai pasižymėjo Frederikas Tiffels (12:22) ir Maksymilianas Szuberis (16:03).

Antrame kėlinyje amerikiečiai vėl išsiveržė į priekį, kai įvartį pelnė Michaelis Eyssimontas (28:47).

JHAV rinktinė taip ir pirmavo iki pat trečiojo kėlinio pabaigos, kol vokiečiai vartininko nepakeitė šeštuoju aikštės žaidėju ir išlyginamąjį įvartį pelnė Marcelis Noebels (58:37).

Pratęsimo metu buvo sužaista kiek daugiau nei 7 minutės, kai sensacingą pergalę vokiečiams padovanojo Frederikas Tiffels (67:32).

JAV rinktinė atliko 33 smūgius į vartus, tuo tarpu Vokietijos – 26.

JAV rinktinė grupių etape įveikė visas 7 varžoves, o ketvirtfinalyje 3:0 nugalėjo Čekiją. Vokiečiai toje pačioje A grupėje liko ketvirti, o grupių etapo tarpusavio rungtynes amerikiečiams pralaimėjo rezultatu 2:3.

Finale Vokietijos rinktinė susikaus su Kanada, o dėl trečiosios vietos kovos Latvijos ir JAv rinktinės.