Švedijos sostinėje vykstančiose pasaulio dailiojo čiuožimo pirmenybėse pirmuosius aukso medalius iškovojo Vokietijos duetas - Aliona Savchenko ir Robinas Szolkowy, trečiadienį laimėjęs sportinių šokių varžybas.

Šių metų Europos čempionai A. Savchenko ir R. Szolkowy surinko 202,86 balo ir 5,04 balo aplenkė po trumposios programos pirmavusius kinus Dan Zhang ir Hao Zhangą, kurie sidabro medalius iškovojo po dviejų metų pertraukos.

Pastarąjį kartą Vokietijos dailiojo čiuožimo atstovai pasaulio pirmenybių „auksą“ iškovojo 1997-aisiais, kai nugalėtojais sportinių šokių varžybose tapo dabartinių čempionų treneris Ingo Steueris su Mandy Wotzel.

Bronzos medaliai atiteko Kanados porai Jessicai Dube ir Bryce`ui Davisonui, surinkusiems 192,78 balo.

Ilgai šiose varžybose dominavę rusai liko be medalių. O ir aukščiausiai pakilusioje jų poroje buvo tik vienas rusas. ketvirtąją vietą užėmė Rusijai atstovavę Aleksandras Smirnovas ir japonė Yuko Kawaguchi (191,33).