Toronto „Raptors“ (47-17) krepšininkai panaikino 17 taškų deficitą ir įsirašę šeštą pergalę iš eilės užsitikrino vietą NBA atkrintamosiose varžybose.

Dvigubą dublį surinkusio Jono Valančiūno ekipa išvykoje 121:119 (27:23, 18:36, 40:25, 29:30, 7:5) po pratęsimo palaužė Detroito „Pistons“ (29-36).

J.Valančiūnas aikštėje praleido 31 minutę, per kurias pelnė 14 taškų (5/9 dvit., 1/4 trit., 1/1 baud.), atkovojo 11 kamuolių, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, perėmė du kamuolius ir blokavo tris metimus.

Įspūdingai nugalėtojų gretose žaidė DeMaras DeRozanas - gynėjas varžovams įsūdė 42 taškus (14/22 dvit., 2/6 trit., 8/8 baud.).

Kyle’as Lowry pridėjo dvigubą dublį - 15 taškų ir tiek pat rezultatyvių perdavimų.

„Pistons“ komandai Blake’as Griffinas pelnė 31 tašką.