Skaudžią nesėkmę Europos taurės turnyre patyrė Panevėžio „7bet-Lietkabelis“ (5/10) , kuris svečiuose net 71:104 17:22, 19:25, 24:24, 11:33) buvo sutryptas Breso Burgo JL klubo (12/3) iš Prancūzijos.

Pralaimėję panevėžiečiai susikomplikavo savo šansus patekti į kitą turnyro etapą.

Svečiai pirmavo tik pačioje pradžioje (5:2), bet tada aikštės šeimininkai atsitiesė ir surengė spurtą 16-1, po kurio šovė į priekį dviženkliu skirtumu (18:6).

„7bet-Lietkabelis“ irgi netrukus surengė spurtą ir sumažino atsilikimą iki 17:22.

Du tritaškiai antrojo kėlinio pradžioje leido panevėžiečiams persverti rezultatą (23:22), bet tuo džiaugėsi ne per ilgiausiai. Prancūzijos klubas čia pat pelnė 9 taškus be atsako ir toliau diktavo sąlygas (23:31).

Dar iki didžiosios pertraukos skirtumas tarp komandų tapo dviženklis (33:43) ir Lietuvos klubui oponentų iki pirmosios mačo dalies pasivyti taip ir nepavyko – 36:47.

Trečiajame kėlinyje skaudi buvo dar vieną varžovų atkarpą – šįsyk 10 taškų be atsako, po kurios prancūzai pirmavo 71:56.

Vis tik vėliau panevėžiečiams prisivyti varžovu ne tai, kad nepavyko, bet galiausiai varžovai pabėgo ir dar toliau. Prancūzai netrukus ėmė triuškinti Lietuvos klubą ir šventė pergalę net 104:71.

Lietuvos ekipa šiame mače suklydo net 26 kartus, iš kurių daugiausiai 6 – Deividas Sirvydis. Savo ruožtu nugalėtojai tritaškius pataikė net 52 proc. taiklumu (13/25) bei dvitaškius realizavo 62 proc. (23/37).

Maža to, iš 20 mestų baudos metimų pataikė net 19 (95 proc.).

Beje, rungtynėse netrūko aistrų. Nesportines pražangas gavo D.Sirvydis, N.Popovičius, S.Birčevičius, dvi – V.Lipkevičius.

V. Lipkevičius aikštę buvo priverstas palikti dar antrajame kėlinyje. Po techninę pražangą dar gavo ir treneris Nenadas Čanakas bei Gediminas Orelikas.

„7bet-Lietkabelis“: Nikola Popovičius 19 (8/9 dvit., 3/3 baud.), Deividas Sirvydis 15 (1/6 dvit., 4/7 trit., 6 kld.), Vytenis Lipkevičius ir Gediminas Orelikas po 8, Dovis Bičkauskis 7, Džiugas Slavinskas 6.

JL: Zacchaire'as Risacheras 22 (4/6 dvit., 4/6 trit., 2/2 baud.), Maksimas Salashas 16, Bryce'as Brownas ir Isiaha Mike'as po 15, Jeremy Morganas 11 (8/9 baud.), Jequanas Lewisas ir Bodianas Massa po 7.