Domantas Saonis dėl nugaros skausmų praleido dar vienerias Indianos „Pacers“ (29-33) rungtynes, o ši nesulaikė Kevino Duranto ir patyrė nesėkmę NBA pirmenybėse.

Lietuvio klubas namie neturėjo šansų prieš Bruklino „Nets“ (43/20) – 113:130 (28:35, 24:31, 41:45, 20:19).

K. Durantas nugalėtojams pelnė 42 taškus (14/20 dvit., 2/4 trit., 8/8 baud.) – tai geriausias puolėjo pasirodymas šiame sezone. Vien per trečią kėlinį jis surinko 22 taškus.

Jis taip pat atliko 10 rezultatyvių perdavimų.

„Nets“ dviženklį pranašumą susikrovė antrame kėlinyje ir iki pat mačo pabaigos „Pacers“ nesugebėjo atkurti intrigos.

Bruklino ekipa vertėsi be Jameso Hardeno ir Kyrie Irvingo, o „Pacers“ be D. Sabonio dar neturėjo Myleso Turnerio, T.J. Warreno ir Jeremy Lambo, o mačo dėl traumos nebaigė ir Malcolmas Brogdonas.

Įspūdingas rungtynes „Nets“ gretose sužaidė dar neseniai darbi neturėęs Alize Johnsonas – nuo suolo pakilęs žaidėjas pelnė 20 taškų ir atkovojo 21 kamuolį.

Iš Maskvos CSKA į „Nets“ neseniai persikėlęs Mike’as Jamesas per 25 minutes sukrapštė 1 tašką (0/3 dvit., 0/4 trit., 1/2 baud.), atliko 7 rezultatyvius perdavimus ir atkovojo 3 kamuolius.

Indianos ekipai Caris LeVertas pelnė 36 taškus (9/15 dvit., 5/9 trit., 3/3 baud.).

„Pacers“: C. LeVertas 36, E. Summeris 16, D. McDermottas 15, O. Brissetas 14, A. Holiday 12.

„Nets“: K. Durantas 42, A. Johnsonas 20 (21 atk. kam.), J. Greenas, J. Harrisas ir L. Shametas po 14, T. Johnsonas 11.