Lietuvos disko metikas Virgilijus Alekna 11-osiose žymaus čekų disko metiko Ludviko Daneko memorialo varžybose antradienį užėmė antrąją vietą. 37-erių metų vilnietis diską nusviedė 67 m 62 cm.

Tai buvo pirmosios V. Aleknos varžybos šį sezoną.

Nugalėjo olimpinis ir pasaulio čempionas estas Gerdas Kanteris. Jis trečiuoju bandymu diską nusviedė 68 m 90 cm. Estijos disko metikas iškovojo 15-ąją pergalę iš eilės. Trečias liko vengras Zoltanas Kevagas (Zoltan Kovago), nusviedęs diską 65 m 80 cm.

Geriausias V. Aleknos bandymas buvo antrasis. Pirmuoju bandymu jis diską nuskraidino 62 m 44 cm, trečiuoju - 64 m 99 cm, o šeštuoju - 65 m 92 cm. Ketvirtasis ir penktasis lietuvio metimai buvo neįskaityti.

Dukart olimpinis ir dukart pasaulio čempionas V. Alekna šias varžybas yra laimėjęs šešis kartus.