Londono Vimbldono rajone (Jungtinė Karalystė) šeštadienį nuaidėjo dar viena prestižinio „Didžiojo kirčio“ serijos teniso turnyras.

Šiemet netikėtų rezultatų ir rimtų sensacijų nestokojančiame Vimbldono turnyre didelių sensacijų moterų 16-finaliuose neįvyko.

Pirmoji pasaulio raketė Ashleigh Bartyrečiajame rate nesunkiai, per 54 minučių kovos 6:1, 6:1 įveikė britę Harriet Dart (WTA-182).

Taip tenisininkė pirmą kartą karjeroje pateko į ketvirtąjį Vimbldono ratą – aštuntfinalį.

Vietą kitame etape iškovojo ir amerikietė Serena Williams (WTA-10). Septyniskart Vimbldono čempionė per 1 valandą 12 minučių 6:3, 6:4 įveikė vokietę Julią Goerges (WTA-17).

VImbldone vienintelis lietuvis Ričardas Berankis pasirodymą jau baigė.