Valdą Urboną į Lietuvos vyrų futbolo rinktinės postą „išleidęs“ Vilniaus „Žalgiris“ turi naują trenerį. Tv3 televizijos žiniomis, sostinės futbolo klubą treniruos čia anksčiau dirbęs lenkas Marekas Zubas.

M. Zubas Vilniuje dirbo 2012–2014 metais, tačiau vėliau paliko „Žalgirį“ ir ėmėsi darbo Lenkijos nacionalinės rinktinės trenerių štabe.

Lietuvos futbolo federacijos prezidentas Tomas Danilevičius po Edgaro Jankausko atleidimo M. Zubą norėjo matyti ir prie šalies rinktinės vairo, tačiau susitarimo pasiekti nepavyko.

M. Zubas, treniruodamas „Žalgirį“, iškovojo septynis titulus. Jis su komanda dukart iškovojo šalies čempionų titulą, dukart į viršų kėlė LFF taurę ir triskart nugalėjo Supertaurės turnyre.

Klubo vadovybė patvirtino, kad su lenku sutartis oficialiai bus pasirašyta trečiadienį.