Lietuvos čempionai Vilniaus „Žalgirio“ futbolininkai stojo į antrąjį ir lemiamą mūšį UEFA Čempionų lygos atrankos etape. Varžovė – Kazachstano čempionė „Astana“. Pirmosios rungtynės Vilniuje baigėsi lygiosiomis 0:0, o antrosiose Elivelto įvartis, išlyginęs rezultatą, būtų lėmęs Lietuvos klubo triumfą, tačiau per antrojo kėlinio pridėtą laiką „Astana“ pelnė įvartį ir eliminavo vilniečius iš UEFA Čempionų lygos atrankos turnyro.

Tiesioginę rungtynių transliaciją stebėkite ČIA!

„Žalgirio“ gretose pasižymėjo Elivelto, kuris išlygino rezultatą.

Susitikime sostinėje komandos įvarčių nepelnė, tačiau sukūrė nemažai pavojingų progų, o geriau aikštėje atrodė „Žalgirio“ futbolininkai, kurie neišnaudojo keleto idealių progų pasižymėti. „Suprantame, kad bus sunku Kazachstane, suprantame į kokį pragarą ten važiuojame, tačiau tai, kaip „Astana“ žaidžia namuose ir kaip matėme juos žaidžiančius Vilniuje, didelio skirtumo nėra“, – po susitikimo Lietuvos sostinėje kalbėjo vilniečių strategas Valdas Dambrauskas.

Tuo tarpu „Astana“ komandos treneris po pirmųjų rungtynių sakė: „Turime daug rezervų, parodėme 50 procentų savo pajėgumo. Esu matęs savo komandą žaidžiančią daug geriau. Atsakomosiose rungtynėse namuose tikiuosi didelio fanų palaikymo. „Žalgiris“ buvo ramus ir sužaidė geras rungtynes.“