Praėjusį šeštadienį, mūsų bičiulių, „N40“ automobilių klubo teritorijoje įvyko trečiasis „Vilniaus slalomo“ pirmenybių etapas į kurį sugužėjo rekordinis dalyvių skaičius.
Tradicija tapusiomis slalomo varžybomis susidomėję automanai nepraleido progos patobulinti savo vairavimo įgūdžius greitoje ir apgaulingoje slalomo trasoje.
Į trečiąjį „Vilniaus slalomo“ etapą užsiregistravo net 46 dalyviai, kurie dėl geriausiojo titulo varžėsi penkiose klasėse : „AWD“, „FWD“, „RWD“, moterų ir automobilių, kurie buvo pagaminti iki 1988 metų. Pastarųjų klasę didžiąją dalį sudarė Tarybų Sąjungos laikotarpiu pagaminti „Lada“ ar „Moskvich“ markės mašinos.

Vilniaus Slalomas (45)

Gausiausiai dalyvių susirinko „FWD“ klasėje. Joje startavo net trylika dalyvių, o greičiausias klasėje buvo Gytis Strungys su „Honda CRX“. „Honda Civic“ vairavęs Julius Ašmonas liko antroje vietoje, o „Mitsubishi Colt“ pilotavęs Igor Charitonovič.
Antra pagal gausumą klasė buvo „RWD“ - automobilių su galinių varančiųjų ratų pavara. Prie starto linijos išsirikiavo devyni klasės dalyviai. Geriausią trasos įveikimo laiką „RWD“ klasėje ir geriausią dienos rezultatą pademonstravo Kęstutis Povilaitis su „Mazda MX-5“. Nuo jo nedaug atsiliko Anton Abragimovič, taip pat su „Mazda MX-5“. Trečią prizinę vietą užėmė Giedrius Čiudaras su „BMW 325“.
Moterų klasėje užsiregistravo septynios dalyvės. Geriausią trasos įveikimo laiką pademonstravo Rūta Saladžienė su „Mitsubishi Colt“. Nuo lyderės 4,63 sek. atsilikusi Aušra Jankūnienė su „Mitsubishi Lancer EVO VI“ liko antroje vietoje. Trečią, garbingą, vietą užėmė Agnė Egertė su „Fiat Punto“.

Vilniaus Slalomas (44)

Automobilių su visų varančiųjų ratų pavara klasėje sau lygių neturėjo Vytis Pauliukonis su „Subaru Impreza GT“. Jam ant kulnų lipo Vidmantas Jankūnas su „Mitsubishi Lancer EVO VI“, o trečią vietą užėmė Sigitas Peciulevičius, taip pat vairavęs „Mitsubishi Lancer EVO IV“.
Retro automobilių klasėje užsiregistravo šeši dalyviai, kurie į „Vilniaus slalomą“ atvyko su „Lada“ markės mašinomis. Geriausią rezultatą pademonstravęs Ruslanas Malinovskis iškovojo pirmąją vietą. Antroje vietoje liko Valerijus Afanasjevas su „Lada 2105“. Trečią vietą iškovojo Gintautas Bulota su „Lada 2105“.