Lietuvos krepšinio lygos (LKL) ketvirtfinalį triuškinančia pergale pradėjo Vilniaus „Lietuvos ryto“ ekipa. Be komandos kapitono Stepono Babrausko rungtyniavę vilniečiai namuose 119:77 (29:21, 25:16, 33:16, 30:24) sutriuškino Vilniaus „Sakalų“ komandą ir serijoje iki dviejų pergalių pirmauja 1:0.

Nors „Lietuvos ryto“ krepšininkai nuo pat pirmųjų susitikimo minučių išsiveržė į priekį, „Sakalų“ klubas ilgai neleido aikštės šeimininkams atitrūkti. Įpusėjus ketvirčiui šešis taškus iš eilės pelnė Chuckas Eidsonas ir „Lietuvos rytas“ kiek atitolo (17:10), tačiau Vilmantas Dilys vėl sumažino svečių deficitą - 14:19. Kėlinio pabaigoje „Lietuvos rytui“ pavyko pirmą kartą įgyti dviženklį pranašumą (29:18), bet Rokas Ūzas tolimu metimu leido „Sakalams“ šiek tiek priartėti - 29:21.

Antrojo ketvirčio pradžioje „Sakalai“ ir vėl kibo į atlapus aikštės šeimininkams. Sužaidus tris minutes po Arno Labucko tolimo metimo „Lietuvos ryto“ persvara sumažėjo iki penkių taškų - 32:27. Visgi „Lietuvos rytas“ netrukus spurtavo 19:4 ir po Donato Zavacko tritaškio aikštės šeimininkų persvara šoktelėjo iki dvidešimties taškų - 51:31. Nors ketvirčio pabaigoje svečiams pavyko šiek tiek priartėti, įpusėjus susitikimui „Lietuvos rytas“ jau turi triuškinančią persvarą - 54:37.

Po didžiosios pertraukos aikštelėje jau nebuvo jokios intrigos. Sužaidus kiek daugiau nei tris minutes po Michailo Anisimovo baudų metimų „Lietuvos ryto“ persvarą perkopė trisdešimt taškų - 68:37. Netrukus aikštės šeimininkai dar kartą spurtavo 10:2 ir „Lietuvos ryto“ pranašumas jau tapo nepadorus - 78:40. Nors „Sakalams“ pavyko šiek tiek atgaivinti savo puolimą, po trijų kėlinių „Lietuvos rytas“ turėjo milžinišką persvarą - 87:53.

Paskutiniame kėlinyje „Lietuvos rytas“ dar labiau padidino savo pranašumą ir iškovojo pergalę triuškinančiu rezultatu 119:77.

„Lietuvos rytas“: M.Petravičius 17, M.Gecevičius 16, L.Brazdauskis 15, M.Anisimovas13, A.Jomantas, M.Bjelica ir Ch.Eidsonas - po 11.

„Sakalai“: L.Samėnas 17, A.Labuckas ir A.Šikšnius - po 13, V.Dilys 9.