Antrose šio savaitgalio rungtynėse “Perlas-MRU” krepšininkai namie rezultatu 90:68 įveikė kitą sostinės komandą, šiais metais debiutavusią Nacionalinėje krepšinio lygoje – Vilniaus “Vilnius” ekipą.

Gausiai susirinkę žiūrovai į Mykolo Romerio universiteto sporto salę nuo pat pradžių išvydo atkaklią kovą, kurioje nei vienai komandai nepavyko įgyti apčiuopiamo pranašumo. Taškas į tašką vykusioje pirmojoje rungtynių dalyje “Perlas-MRU” krepšininkus į priekį vedė Antanas Udras, pelnęs 12 taškų, tuo tarpu “Vilniaus” ekipoje pastebimiausias buvo gynėjų duetas – Jermaine Love ir Mantas Mockevičius, pelnę atitinkamai 7 ir 6 taškus.

Trečiasis kėlinys prasidėjo esant lygiam rezultatui (35:35), o jo metu vaizdas aikštelėje nesikeitė – vyravo klampus krepšinis, o komandos ir toliau rungtyniavo lygai, pasikeisdami sėkmingomis atkarpomis. Prieš paskutinįjį ketvirtį šeimininkai turėjo minimalų pranašumą (57:56), o svečiams neįmenama mįsle tapo gynėjas Tadas Rinkūnas, per trečiąjį kėlinį pelnęs 7 taškus ir taikliu dvitaškiu pradėjęs lemiamą ketvirtį.

Ketvirtasis rungtynių kėlinys vyko visiškai priešingu scenarijumi – komandos pradėjo žaisti laisviau, o tai buvo kur kas parangiau šeimininkams - sėkmingiau ketvirtąjį kėlinį žaidę “Perlo-MRU” krepšininkai likus 6 minutėms susikrovė 12 taškų pranašumą, o svečiai pirmajame šiame sezone Vilniaus derbyje pavyti varžovų nesugebėjo – rungtynes rezultatu 90:68 laimėjo “Perlas-MRU” krepšininkai, padovanoję puikią dovaną komandos vyr. treneriui Mindaugui Sakalauskui, kuris rungtynių dieną šventė savo 37-ąjį gimtadienį.

Vilniaus “Perlo-MRU” gretose išsiskyrė Antanas Udras, pelnęs 20 taškų, jam neblogai talkino Tadas Rinkūnas ir Dominykas Domarkas, pelnę atitinkamai 19 ir 15 taškų. Svečių ekipoje sėkmingiausiai rungtyniavo Mantas Mockevičius, kurio sąskaitoje 18 taškų