„Optibet A lygos“ 4-ąjį turą vainikavo žalgiriečių pergalė sostinės derbyje. Susitikime tarp Vilniaus „Žalgirio“ ir „Riterių“ Paulius Golubickas rungtynių pabaigoje išplėšė pergalę žalgiriečiams rezultatu 1:0 (0:0).

Pirmąją pavojingą situaciją susikūrė Vilniaus „Žalgiris“ – 6-ąją rungtynių minutę Arni Vilhjalmssonas link „Riterių“ vartų smūgiavo galva, tačiau smūgis buvo netikslus.

Kėlinio viduryje pavojų prie Riterių vartų smūgiuodamas dešinę koją sukėlė Adama Fofana, tiesa, jo smūgis skrido virš vartų.

Pirmasis pavojus į praeito sezono čempionų vartus beldėsi 32-ąją rungtynių minutę – Mindaugo Grigaravičiaus smūgį atrėmė vartininkas Tomislavas Duka.

Prasidėjus antrajam kėliniui vaizdas aikštėje keitėsi ir „Žalgirio“ vartus šturmavo „Riteriai“ – po Vladimiro Cheburin auklėtinių klaidos gynyboje Colino Odutaya siuntė kamuolį į vartų plotą, bet žalgiriečių vartus sausus išlaikė T. Duka. 71-ąją minutę Rokas Filipavičius turėjo progą išvesti savo komandą į priekį, bet vartininkas šia proga pasinaudoti neleido.

76-ąją minutę Marko Miličkovičius atliko smūgį per save, bet didesnio pavojaus vartų sargui tai nesukėlė.

Vieną pavojingiausių rungtynių progų 79-ąją minutę po standartinės situacijos susikūrė ką tik aikštėje pasirodęs Nathan Palafozas – jo spirtas kamuolys atsitrenkė į virpstą.

89-ąją minutę gerą poziciją baudos aikštelėje užsiėmęs Paulius Golubickas siunčią kamuolį į Villar Pablo auklėtinių vartus ir išplėšia žalgiriečiams 3 taškus.

Po 4-ojo turo Vilniaus „Žalgiris“ savo kraityje turi 7 taškus, o „Riteriai“ rikiuojasi paskutinėje lentelės vietoje su 1 tašku.