Pergalių seriją iki keturių Eurolygoje pratęsė Madrido „Real“ (9/2) krepšininkai. Pablo Laso auklėtiniai namuose 79:67 (16:13, 16:19, 25:14, 22:21) po didžiosios pertraukos susitvarkė su Belgrado „Crvena Zvezda“ (4/7) komanda.

Karališkasis klubas galingai pradėjo susitikimą ir greitai pabėgo į priekį (14:5). Nepaisant to, vėliau ėmė strigti, o serbai atsakė atkarpa 11:2 ir atstatė pusiausvyrą rungtynėse (16:16).

Apylygiai mačas klostėsi iki trečiojo ketvirčio vidurio, vėliau aikštės šeimininkai pelnė aštuonis taškus be atsako ir pirmą kartą susitikime įgijo dviženklį pranašumą (50:38).

Vadžias į savo rankas perėmęs Madrido klubas neatsipalaidavo, padidino skirtumą dar labiau (68:49) ir galiausiai šventė pergalę – 79:67.

„Real“: Walteris Tavaresas 15 (7/9 dvit., 1/1 baud., 4 blk.), Vincentas Poirier 14 (8 atk. kam.), Adamas Hanga 11, Thomas Heurtelis ir Alberto Abalde po 9, Rudy Fernandezas (6 rez. perd.) ir Guerschonas Yabusele po 7.

„Crvena Zvezda“: Austinas Hollinsas 16 (2/4 dvit., 3/5 trit., 3/4 baud.), Maikas Zirbesas 12, Ognjenas Dobričius 9, Nikola Ivanovičius (5 rez. perd.) ir Ognjenas Kuzmičius po 8, Dejanas Davidovacas (9 atk. kam.) ir Marko Simonovičius po 6.