NBA Rytų atkrintamųjų ketvirtfinalio etape Filadelfijos „76ers“ iškovojo dar vieną pergalę, kai namuose 98:94: (25:25, 19:24, 24:14, 28:21) pranoko Bruklino „Nets“.

„76ers“ serijoje ik keturų pergalių dabar pirmauja 2-0.

„76ers“ žaidimo gijas į savo ranka perėmė tik trečiajame kėlinyje. Prieš jam prasidedant jie pralaiminėjo svečiams (44:49).

Visgi tada sekė atkarpa 20:5. Šeimininkai sugebėjo išsiveržti į priekį, o prieš ketvirtąjį kėlinį jau jie pirmavo 68:63.

„Nets“ visada išliko arti varžovų, bet išlyginti, o galiausiai ir vėl persverti mačo rezultatas niekaip nesugebėjo, tad pranašumą išsaugojusi „76ers“ šventė pergalę.

Juos į pergalę vedė Tyrese'as Maxey, surinkęs 33 taškus. Tobiasas Harrisas (12 atk. kam.) ir Joelis Embiidas (19 atk. kam.) pridėjo po 20.

Pralaimėjusiems  Cameronas Johnsonas surinko 28 taškus.

Trečiosios serijos rungtynės po dviejų dienų vyks Brukline.

„76ers“: Tyrese'as Maxey 33, Tobiasas Harrisas (12 atk. kam.) ir Joelis Embiidas (19 atk. kam., 7 rez. perd. 8 kld.) po 20, De'Anthony Meltonas 9), Jamesas Hardenas 8 (7 rez. perd.).

„Nets“: Cameronas Johnsonas 28, Mikalis Bridgesas 21 (5 atk. kam., 7 rez. perd.), Spenceris Dinwiddie 12, Sethas Curry 9 (4 rez. perd.), Dorianas Finney-Smithas 8 .