22
Vėl prieš „Lech“ pralaimėję žalgiriečiai baigė kovas Konferencijų taurėje. (Teodoras Biliūnas/ BNS nuotr.)

Ketvirtadienį savo pasirodymą UEFA Europos Konferencijų lygos atrankoje užbaigė „Kauno Žalgiris“, kuris antrajame etape namuose 1:2 nusileido Poznanės „Lech“ komandai ir pralaimėjo jiems bendru rezultatu 2:5.

22

Prieš mačą lenkų klubo sirgaliai Kauno gatvėmis surengė eitynes. Jų stadiono tribūnose buvo daugmaž tūkstantis.

O rungtynėse „Lech jau 15-ą minutę mušė pirmą įvartį: po gana netikslaus perdavimo į baudos aikštelę, vienas iš svečių žaidėjų galva pamušė į priešvartį, o ten nuo galvos įvartį pelnė 21-erių metų saugas Filipas Marchwinski.

22-ą minutę žalgirietis Antonas Fase vienas buvo išvestas vienas prieš vartininką, tačiau jo pergudrauti žalgiriečiui nepavyko.

80-ą minutę „Lech“ galėjo padvigubinti persvarą, tačiau 11 metrų baudinys buvo nerealizuotas ir kamuolys atšoko nuo vartų virpsto.

Visgi įvartį svečiai dar sugebėjo pelnyti, kai per pridėtą laiką Adrielis Ba Loua pergudravo kelis „Kauno Žalgirio“ gynėjus ir pasiuntė kamuolį į vartus.

Galiausiai pasižymėti pavyko ir žalgiriečiams, kai Karolis Uzėla paskutinėmis pridėto laiko sekundėmis atliko smūgį ir kamuolys po rikošeto nuo „Lech“ žaidėjo įskriejo į vartus – 1:2.

Pirmąsias tarpusavio rungtynes žalgiriečiai svečiuose pralaimėjo 1:3.

Į trečią atrankos etapą prasibrovusi „Lech“ susikaus su Kekavos FK „Auda“ (Latvija) ir Trnavos FC „Spartak“ (Slovėnija) poros nugalėtoju.

„Kauno Žalgiris“ jau per tris buvusius bandymus Konferencijų lygoje nesugebėjo prasibrauti į trečiąjį atrankos etapą.