Gynėjų dueto vedama Dalaso „Mavericks“ ekipa atsidūrė per žingsnį nuo NBA Vakarų konferencijos pusfinalio.

Jasono Kiddo auklėtiniai namuose 102:77 (24:18, 28:18, 29:19, 21:22) sutriuškino Jutos „Jazz“ ir serijoje iki keturių pergalių dabar pirmauja 3-2. Šeštosios serijos rungtynės vyks Jutoje.

„Mavericks“ šiame susitikime nė karto neatsiliko, o nuo varžovų atitrūko antrame kėlinyje, kai laimėjo atkarpą 22:4 ir ėmė triuškinti varžovus 52:32.

Galutinai varžovus palaužė įspūdinga L. Dončičiaus atkarpa trečio kėlinio viduryje – per dvi minutes slovėnas susmeigė tris tritaškius, viso pelnė 11 taškų, o Dalaso krepšininkai varžovus ėmė talžyti 79:48.

Nugalėtojams L. Dončičius pelnė 33 taškus (9/12 dvit., 3/10 trit., 8/12 baud.), atkovojo 13 kamuolių ir atliko penkis rezultatyvius perdavimus. 24 taškus pridėjo Jalenas Brunsonas.

Jutos ekipos žvaigždės Donovano Mitchello sąskaitoje – vos 9 taškai (4/8 dvit., 0/7 trit.).

„Mavericks“ nesutrukdė ir prastas pataikymas iš toli – tikslą pasiekė 12 metimų iš 43. Tiesa, „Jazz“ atakavo dar tragiškiau – vos 3 tolimi metimai iš 30.

„Mavericks“: L. Dončičius 33, J. Brunsonas 24, D. Finney-Smithas 13.

„Jazz“: J. Clarksonas 20, R. Gobertas 17 (11 atk. kam.), D. Mitchellas 9.