Italijos taurėje į finalą užtikrintai žengė Milano „AX Armani“ ekipa, savo arenoje 96:65 (20:25, 22:13, 30:11, 24:16) sutriuškinusi Venecijos „Umana Reyer“ klubą.

Venecijos ekipa geriau startavo ir atsilaikė iki ilgosios pertraukos (38:42), tačiau paleido vadžias trečiajame kėlinyje ir atsiliko negrįžtamai.

Solidžiausią pasirengimą surengė Sergio Rodriguezas, per 21 minutę pelnęs 22 taškus (5/6 dvitaškių, 4/5 tritaškių, 0/1 baudos metimo), atkovojo kamuolį, atliko 9 rezultatyvius perdavimus, perėmė 3 kamuolius, 2 sykius suklydo, kartą prasižengė ir surinko 30 naudingumo balų.

Dar 16 taškų nugalėtojams surinko Zachas LeDay‘us, 14 – Kyle‘as Hinesas (10 atk. kam.), 13 – Luigi Datome, 12 – Shavonas Shieldsas.

Venecijos klubui 18 taškų pelnė Mitchellas Wattas, 14 – Stefano Tonutas.

„AX Armani“ triuškinamai laimėjo ir ketvirtfinalyje, kuriame 80:52 sumindė Emilijos Redžo „UnaHotels“ ekipą. Finale Eurolygos klubo laukia Brindizio „Happy Cassa“ arba Pezaro „Carpegna Prosciutto“