Olimpiniame ledo ritulio turnyre trečiadienį sužaistos dar trejos rungtynės. Jose pergales iškovojo tie, kuriems jos ir buvo prognozuotos.

B grupės mače Čekijos rinktinė 3:1 (1:0, 2:1, 0:0) nugalėjo Slovakijos ekipą. Patrikas Eljas 10-ąją minutę čekus išvedė į priekį, 21 minutę rezultatą išlygino Marianas Gaborikas. Antrajame kėlinyje pasižymėjo čekų ledo ritulio legenda Jaromiras Jagras (38) bei Tomas Plekanecas (40).

C grupėje Suomijos ledo ritulininkai 5:1 (2:,0 1:1, 2:0) nugalėjo Baltarusijos nacionalinę komandą. Tarp Suomijos atstovų įvarčius pelnė Olis Jokinenas (4 min.), Niklas Hagmanas (18 ir 37), Valteris Filpula (41) ir Jarko Rutu (53). Vienintelį baltarusių įvartį 21-ąją minutę pelnė Sergejus Kostitsynas.

Kitose šios grupės susitikime tarp Švedijos ir Vokietijos ledo ritulininkų pergalę rezultatu 2:0 (0:0, 2:0, 0:0) šventė skandinavai. Pirmąjį įvartį pelnė Matjas Ohlundas (25), antrąjį – Lou Eriksonas (35).