32
A. Mumbru.  (Erikas Ovčarenko/ BNS nuotr.)

„Valencia“ treneris Alexas Mumbru po nesėkmės prieš Kauno „Žalgirio“ klubą gyrė varžovus ir jų fanus.

32

„Sveikinimai „Žalgiriui“ su pergale, neįtikėtina atmosfera, neįtikėtina arena. Rungtynių pradžioje praleidome daug dvitaškių, jie rungtynes nulaužė per paskutines dvi antrojo kėlinio minutes.

Antroje pusėje laikėmės per 11–12 taškų, bet žalgiriečiai pataikė kelis sudėtingus paskutinių sekundžių metimus. Mes kovojome iki pabaigos ir tiek.

Sveikinimai „Žalgiriui“ išsaugant atkrintamųjų šansus, o mums dar liko keli mačai, per kuriuos bandysime pasirodyti kuo geriau“, – teigė ispanas.

Jis sulaukė klausimo, kokie „Žalgirio“ šansai yra patekti į Eurolygos atkrintamąsias.

„Jie turi gerą areną, žaidžia gerai, puikiai ginasi. Jiems dar reikės laimėti rungtynių, kad žengtų į atkrintamąsias. Linkime sėkmės „Žalgiriui“, finalo ketvertas vyks Kaune ir visi čia nori, kad „Žalgiris“ iškoptų į atkrintamąsias“, - sakė specialistas.

A.Mumbru šiuo metu nežino, ar „Valencia“ kitame sezone žais Eurolygoje.

„Norime žaisti čia, bet žinome, kad neturime ilgalaikės licencijos. Kartais klubui būna sudėtinga formuoti komandą, nes nežinai, žaisi Eurolygoje ar Europos taurėje“, – kalbėjo treneris.