„Valencia“ iškovojo pergalę ir aplenkė „Žalgirį“

Antrą pergalę Eurolygoje iš eilės ir penktą per pastarąsias septynerias rungtynes iškovojo „Valencia“ ekipa, kuri svečiuose 77:68 (27:17, 17:21, 14:11, 19:19) nugalėjo trečią pralaimėjimą iš eilės patyrusius ir maždaug pusantro tūkstančio sirgalių palaikymo turėjusius Maskvos srities „Chimki“ krepšininkus.

„Valencia“ pirmavo nuo pat pirmos susitikimo minutės, o iki rungtynių pabaigos likus žaisti 6 min. 44 sek. turėjo net 19 taškų persvarą (71:52).

Visgi tada „Chimki“ sugebėjo sugrąžinti intrigą, kai 5 minučių atkarpą laimėjo 16:2 ir likus žaisti šiek tiek mažiau nei dvi minutes atsiliko jau tik 5 taškais – 68:73.

„Chimki“ galėjo dar labiau priartėti, tačiau Erricko McCollumo dvitaškis skriejo pro šalį. Nors „Valencia“ taip pat atakavo nesėkmingai, tačiau Mike‘as Tobey atkovojo kamuolį puolime, o Nikola Kaliničius išprovokavo pražangą bei realizavo abu baudos metimus (75:68).

Likus mažiau nei minutei „Chimki“ du kartus iš eilės atakavo netaikliai ir intriga dingo – „Valencia“ išsaugojo pranašumą bei iškovojo pergalę.

„Valencia“ dabar, kaip ir Sankt Peterburgo „Zenit“ bei Vitorijos „Baskonia“, turi jau 16 pergalių bei viena lenkia Kauno „Žalgirį“.

„Chimki“: Jordanas Mickey 20, Sergeejus Karasiovas 16, Errickas McCollumas 10.

„Valencia“: Derrickas Williamsas 18, Mike‘as Tobey 12, Nikola Kaliničius ir Klemenas Prepeličius – po 10.