Kroatijos čempionate šįvakar buvo sužaistas šalies derbis, kuriame ginklus surėmė Splito „Hajduk“ ir Zagrebo „Dinamo“. Valdo Dambrausko treniruojamas „Hajduk“ žaidė namuose.

„Hajduk“ ekipai jau rungtynių pradžioje pavyko atlikti smūgį į vartus, bet varžovų vartininkas jį atrėmė. Toliau komandos žaidė apylygiai, bet sunkiai kūrė pavojingas atakas.

„Dinamo“ kėlinio pabaigoje sudrebino „Hajduk vartų konstrukciją, bet įvarčio iki pertraukos niekas taip ir neįmušė.

Per pertrauką V. Dambrauskas nusprendė įvesti pokyčių sudėtyje, tad atliko iškart net du keitimus ir antrąjį kėlinį pradėjo pakitusia sudėtimi.

Įpusėjus kėliniui V. Dambrauskas atliko dar du keitimus, bet dar iki tada „Hajduk“ sugebėjo kelis kartus patikrinti varžovų vartininką, o komandos lyderis Marko Livaja pataikė į skersinį.

Visgi, daugiau nei vienai ekipai nepavyko atlikti pavojingų smūgių, tad rungtynės pasibaigė lygiosiomis 0:0. Reikia paminėti, kad „Dinamo“ klubas apskritai per visas rungtynes nei karto nepataikė į vartų plotą, o „Hajduk“ atliko tris smūgius į vartų plotą.

Po šių lygiųjų „Hajduk“ su 49 taškais lieka ketvirtoje vietoje, o „Dinamo“ su 54 taškais yra pirmi. Priminsime, kad Splito klubas nelaimėjo jau trejose lygos rungtynėse iš eilės.