Jonas Valančiūnas nerodė pasigailėjimo buvusiam klubui ir ryškiausiai spindėjo pergalę iškovojusioje Memfio „Grizzlies“ (34/33) komandoje.

Lietuvio klubas išvykoje 109:99 (26:26, 21:20, 34:26, 28:27) nugalėjo Toronto „Raptors“ (27/40).

J. Valančiūnas per 36 minutes pelnė 18 taškų (9/14 dvit., 0/1 trit.), atkovojo net 21 kamuolį, blokavo keturis varžovų metimus, dukart suklydo ir 5 kartus prasižengė.

Tai – 47-as J. Valančiūno dvigubas dublis sezone.

Už lietuvį rezultatyviau žaidė tik jaunasis Jarrenas Jacksonas Jr., kurį kamuoja traumos. Puolėjas pirmą kartą šiame sezone rungtynes pradėjo starto penkete ir pelnė 20 taškų.

Ketvirto kėlinio viduryje „Raptors“ panaikino „Grizzlies“ turėtą 12 taškų pranašumą ir pavojingai priartėjo 84:85, bet tada De’Anthony Meltonas smeigė tris tritaškius iš eilės per vieną minutę ir Memfio krepšininkai nutolo nepavejamai.

Dabar „Grizzlies“ reikia iškovoti bent dvi pergales per paskutines penkerias rungtynes, kad užsitikrintų vietą „Play-in“ turnyre ir toliau kovotų dėl vietos atkrintamosiose.

„Raptors“: G. Trentas Jr. ir P. Siakamas po 18, J. Harisas 16, M. Flynnas 15.

„Grizzlies“: J. Jacksonas Jr. 20, J. Valančiūnas 18 (21 atk. kam.), K. Andersonas 16, D. Meltonas 15, D. Brooksas 14, J. Morantas 12, D. Bane’as 10.