Jonas Valančiūnas atliko dvigubą dublį ir išplėšė pratęsimą, kuriame Memfio „Grizzlies“ iškovojo pergalę.

Tylerio Jenkinso auklėtiniai svečiuose 116:111 (32:23, 22:32, 33:30, 19:21, 10:5) įveikė Bruklino „Nets“ klubą.

Lietuvio baudų metimai likus žaisti 54 sekundėms lygino rezultatą ir po to nei viena ekipa pasižymėjo. Pratęsimą J.Valančiūnas atidarė dėjimu ir „Grizzlies“ jį laimėjo, pelnydama paskutinius šešis taškus.

J.Valančiūnas per 39 minutes pelnė 14 taškų (6/10 dvit., 0/1 trit., 2/2 baud.), atkovojo 14, perėmė kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo 3 metimus, bet kart1 suklydo ir dusyk prasižengė.

„Nets“ komanda žaidė be savo žvaigždžių Kevino Duranto ir Kyrie Irvingo, jiems leista pailsėti. Tačiau Memfio ekipa prarado Ją Morantą, kuris pirmoje mačo pusėje po bandymo blokuoti metimą nusileido ant varžovo kojos ir patyrė čiurnos traumą. Toliau jis nebežaidė ir traumos rimtumas kol kas neaiškus.

Memfio komandai tai yra antroji sezono pergalė, o „Nets“ pralaimėjo antrą kartą iš eilės.

„Grizzlies“: Kyle’as Andersonas 28, Dillonas Brooksas 24, Brandonas Clarke’as 16, Jonas Valančiūnas 14 (14 atk. kam.).

„Nets“: Caris LeVertas 28, Timothe Luwawu-Cabarrotas 21, Joe Harrisas ir Chrisas Chiozza po 14.