Ryškiausia Memfio „Grizzlies“ (6-6) žvaigždė Ja Morantas sugrįžo į aikštę, o ekipa pratęsė pergalių seriją iki keturių.

Jono Valančiūno klubas namie 106:104 (25:26, 35:28, 28:22, 18:28) nugalėjo Filadelfijos „76ers“ (9-5).

Lietuvis žaidė 20 minučių, per jas pelnė 9 taškus (3/5 dvit., 0/1 trit., 3/6 baud.), atkovojo 7 kamuolius, blokavo vieną metimą, atliko rezultatyvų perdavimą ir penkis kartus prasižengė.

Likus žaisti pusantros minutės „Grizzlies“ pirmavo 105:104 – per likusį laiką nė viena komanda nesugebėjo pataikyti iš žaidimo, klydo, o vienintelį tašką Memfiui pridėjo J. Morantas baudos metimu.

Sugrįžimo rungtynėse jaunasis įžaidėjas pelnė 17 taškų ir buvo rezultatyviausias ekipoje – jis taip pat atliko 6 rezultatyvius perdavimus.

„76ers“ vertėsi be Joelio Embiido.

„Grizzlies“: J. Morantas 17, X. Tillmanas 15, G. Allenas 12, K. Andersonas, B. Clarke’as ir D. Brooksas po 11.

„76ers“: Sh. Miltonas 28, T. Harrisas 21, T. Maxey 12, B. Simmonsas 11 (16 atk. kam., 9 rez. perd.).